Mūsų veikla

1.JPGVaikų darželiuose „Vaiko šypsena“ didelis dėmesys skiriamas vaiko emocinei, fizinei bei kalbos raidai. Ypatingai svarbus vaiko grįžtamasis ryšys, siekiame, kad vaikas mokėtų ir norėtų išreikšti save, atrasti pomėgius bei gabumus. 

Vaikų darželiuose „Vaiko šypsena“ laukia žaisminga,  jauki ir saugi aplinka, mažųjų amžių ir poreikius atitinkantys žaislai ir žaidimai. Čia jų laukia užsiėmimų ir žaidimų kambarys, pilnas žaislų, knygelių, kūrybiškumą ir mąstymo vystimąsi skatinančių lavinamųjų žaidimų.

Vaikų darželiai yra suskirstyti pagal amžiaus grupes. Taip siekiame, kad auklėtojos juos mokytų, lavintų, pažindintų su pasauliu pagal jų amžių. Kiekvieną dieną vedame skirtingus užsiėmimus, taip visapusiškai ugdant vaikus. Kartą per savaitę ateinanti muzikos mokyta, per muzikos pamokėles vaikus supažindina su  muzikos pasauliu. Logopedė siekia vaikučius išmokyti taisyklingai tarti raideles, taisyklingai bei raiškiai kalbėti. Logopedines pamokėles veda tiek visai grupei, tiek individualiai pagal poreikį. Auklėtojos vaikučius supažindina su raidelėmis ir skaičiais, moko pasaulio pažinimo. Kartą per savaitę vaikai lipdo moliu, modeinu, druskos tešla ar plastelinu, taip ugdome vaikų fantaziją ir meninius gebėjimus. Atsižvelgiant į metų laikus ar artėjančias šventes mokomės eilėraštukų, skaičiuotes, mįsles.

Vaikų darželiuose laukiame vaikučių (nuo 1,2 iki 6 metų) dieninei, pusės dienos bei valandinei priežiūrai.

Patalpos yra erdvios, šviesios ir spalvingos, įrengtos atsižvelgiant į mažųjų poreikius. Jose yra išskirtos judėjimo, žaidimų erdvės, mažųjų poilsiui yra skirtas atskiras kambarys.

Vaikų darželiuose vaikų priežiūros paslaugos teikiamos nuo pirmadienio iki penktadienio, visus metus (darbo laikas nuo 7:30 iki 18:00 valandos).

Patogus ir greitas susisiekimas iš Karoliniškių, Pilaitės, Kriaučiūnų, Padekaničkių, Smalynės, Buivydiškių, Zujūnų, Dvarykščių, Justiniškių, Viršuliškių, Lazdynų, Gudelių

Sekite naujienas Privatūs vaikų darželiai – Vaiko šypsena Facebook puslapyje.