Naujienos

404Visus norinčius kviečiame atvykti į vaikų darželį pasižiūrėti vaikų spektakliuko !!!

Naujasis teatras pristato lėlių vaidinimą- pasaką vaikams  “Drąsioji Melisa“. Tai pasaka apie mažą mergaitę, kuri leidosi į kupiną nuotykių bei pavojų kelionę ir tapo labai drąsi.  Vaikučiai sužinos, kad jei bus draugiški ir mandagūs, tai visi norės jiems padėti įveikti sunkumus. Žiūrovai pamatys daug įdomių lėlių, spalvotas ir linksmas dekoracijas bei nuoširdų Naujojo teatro aktorių darbą.

Spektakliuką pamatysite 2014-12-10 10:00 val. Kaina – 10Lt.

Registracija telefonu: 869990927

Nekantriai laukiame!!!

     


Nuo 2014-11-12 mažųjų vaikų darželyje “Vaiko šypsena” Asanavičiūtės g. 13B, pradėsim vesti ankstyvojo muzikinio užsiėmimo būrelį vaikučiams nuo 1.2 m iki 2.5 m. Užsiėmimus vesime trečiadieniais nuo 11.30 val. Vieno užsiėmimo trukmė 35- 40 min. Kaina – 10Lt.

Mielai kviečiame tėvelius registruotis į šį būrelį iš anksto, nes planuojama nedidelė vaikučių grupė. Registruotis galite paskambinę telefonu: 869990927. 


Štai ir praūžė, pralėkė rudenėlio šventė ir mūsų darželyje. Buvo be galo gera matyti visų šypsenas, jaudulį, džiaugsmą. Vaikų pasirodymas buvo labai šaunus. Tiek eilėraščių ir dainelių išmokę… Tikri šaunuoliai. Net neabejoju, kad Kalėdų senis matė vaikučių pasirodymą pro langą ir išskubėjo ruošti dovanėlių Šv. Kalėdų šventei
Taip pat džiaugiamės kruopščiai atliktais vaikų darbeliais. Didelis Ačiū ir tėveliams už išradingumą ir originalumą.
O po vaikučių pasirodymo, žaidimų ir rungčių paminėjome daržiuko ANTRĄJĮ gimtadienį. Prisiminus Karlsono išsakyta nuomone, kad per gimtadienį žvakutė ant torto turi būti viena o tortai du, skanavome du neišpasakyto skanumo tortus.
Didelis dėkui visiems dalyvavusiems. O kuriems neišėjo dalyvauti linkime nenusiminti. Ateinančias šventes, tikrai švesime visi drauge.

 


 

Darželis yra ta vieta, kur vienu metu susirenka daug vieno ar panašaus amžiaus vaikučių. Natūralu, kad vaikai yra judrūs, jiems įdomu ir gera žaisti, bėgioti, laipioti. Darželinukai būna, kad nukrenta, susižeidžia, nusibrozdina, “užsiaugina” guzą ar “pasipuošia” mėlyne. O po tokių nelaimingų įvykių juos prižiūrintys pedagogai prieš tėvelius jaučiasi labai nesmagiai ir nemaloniai. O juk vaikai tokie judrūs ir žingeidūs, kad kartais užtenka kelių sekundžių įvykti nelaimei. Būtent dėl šių priežasčių mes apsidraudėme savo veiklą bei turtą. O tai reiškia, kad kiekvienas pradedantis ar jau lankantis mūsų darželį vaikas yra apdraustas nuo nelaimingo atsitikimo. Tikimės, kad tėveliams bus lengviau priimti nelaimingą atsitikimą ir suprasti, kad bet kokioje aplinkoje taip gali nutikti, kad ir būnant namie su mama ar tėveliu ar seneliu ar sese, broliu.

Mus draudžia UAB DK „PZU LIETUVA“