Apie vaikų darželį

Spaudos g. 8, Duetto verslo centre: privatus vaikų darželis vaikučiams nuo 1.2 m iki 6 m. Dvi grupės: vienoje patys mažiausi (Meškiukai) nuo 1.2 iki 3.5 metukų, kitoje ūgtelėję (Pelėdžiukai) nuo 3.5 iki 6 metukų. 

A. Kavoliuko g. 2A, Karoliniškėse: privatus vaikų darželis vaikučiams nuo 1.2 m iki 3 m.

Vaikų darželio patalpos įrengtos ir pritaikytos pagal vaikučių poreikius ir amžių. Kiekviena grupė turi savo miegamąjį ir atskirą žaidimų kambarį.

Turime savo nuosavą kiemą, kuris yra saugus ir uždaras. Jame galime lakstyti ir žaisti nebijodami svetimų lankytojų ar gyvūnų, galime auginti savo daržoves ir gėles, galime maudytis ir degintis, galime užkandžiauti ar tiesiog gulėti pievelėje.

Maitinimas pritaikytas tokio amžiaus mažyliams. Taip pat jei jūsų mažylis yra alergiškas kokiems produktas, maistas bus suderintas pagal jo poreikius, tėveliams reikės pasirūpinti tik daktaro pažyma su įrašytais alergiškais produktais.

Yra vedami šie užsiėmimai: smulkiosios motorikos lavinimas, spalvų ir figūrų pažinimas, kalbos lavinimas, dailė, ankstyvasis muzikos užsiėmimas, sportas- mankšta, žaidimų, muzikos ir spalvų terapijos, keramika, rašymo ir skaičiavimo užsiėmimai, gamtos ir pasaulio pažinimas, šokiai, anglų kalbos pamokos.