Vaikų darželiai

Asanavičiūtės g. 13B, vaikų darželis vaikučiams nuo 1.2 m iki 3 m. Grupėje planuojama apie 10 vaikučių, kuriais rūpinsis dvi auklėtojos ir auklėtojos padėjėja. Vaikų darželio patalpos įrengtos ir pritaikytos pagal mažųjų poreikius ir amžių. Maitinimas pritaikytas tokio amžiaus mažyliams. Taip pat jei jūsų mažylis yra alergiškas kokiems produktas, maistas bus suderintas pagal jo poreikius.

Yra vedami šie užsimėmimai: smulkiosios motorikos lavinimas, gamtos, spalvų, figūrų pažinimas, kalbos lavinimas, piešimas,  ankstyvasis muzikos užsiėmimas, sportas- mankšta, žaidimų, muzikos ir spalvų terapijos.

 

A. P. Kavoliuko g. 2A,  vaikų darželis vaikučiams nuo 3 m iki 6 m. Grupėje planuojama iki 15 vaikučių, kuriais rūpinsis dvi auklėtojos. Vaikų darželio patalpos įrengtos ir pritaikytos pagal mažųjų poreikius ir amžių. Darželyje yra įrengtas atskiras miegojimo kambarys.

Maitinimas pritaikytas tokio amžiaus vaikams. Taip pat jei jūsų mažylis yra alergiškas kokiems produktas, maistas bus suderintas pagal jo poreikius.

Yra vedami šie užsimėmimai: dailė, menai, keramika, ankstyvasis muzikos užsiėmimas, anglų kalbos pamokėlės, sportas, rašymo ir skaičiavimo užsiėmimai, gamtos ir pasaulio pažinimai.

 

Spaudos g. 8, Duetto verslo centre, vaikų darželis vaikučiams nuo 1.2 m iki 3.5 m. Dvi grupės. Vienoje patys mažiausi (Boružiukai) nuo 1.2 iki 2 metukų, kitoje ūgtelėję (Kodėlčiukai) nuo 2.5 iki 3.5 metukų. Boružėlių grupėje planuojama apie 12 vaikučių, kuriais rūpinsis dvi auklėtojos ir auklėtojos padėjėja. Kodėlčiukų grupėje apie 15 vaikučių, kuriais rūpinsis dvi auklėtojos. Vaikų darželio patalpos įrengtos ir pritaikytos pagal mažųjų poreikius ir amžių. Kiekviena grupė turi savo miegamąjį ir atskirą žaidimų kambarį.

Maitinimas pritaikytas tokio amžiaus mažyliams. Taip pat jei jūsų mažylis yra alergiškas kokiems produktas, maistas bus suderintas pagal jo poreikius, tėveliams reikės pasirūpinti tik daktaro pažyma su įrašytais alergiškais produktais.

Yra vedami šie užsimėmimai: smulkiosios motorikos lavinimas, gamtos, spalvų, figūrų pažinimas, kalbos lavinimas, piešimas, ankstyvasis muzikos užsiėmimas, sportas- mankšta, žaidimų, muzikos ir spalvų terapijos.